Informācija no “Clean R”

Clean R”: darba rokas vides pakalpojumu nozarē vienmēr būs nepieciešamas

Vides pakalpojumi ir stabila nozare, kurā darbu var atrast gan tie, kuri vēlas strādāt pilnu darba dienu, gan tie, kuriem nepieciešams darbs uz nepilnu slodzi. Tā, nenoliedzami, ir arī perspektīva nozare tiem jauniešiem, kuri vēlas spert pirmos praktiska darba soļus vēl studiju laikā, lai ilgtermiņā veidotu veiksmīgu karjeru.

Vides pakalpojumu nozares līderis Latvijā – uzņēmums “Clean R” – turpina izaugsmi, un tāpēc aicina darbā tos, kas vēlas atrast stabilu darbavietu ar izaugsmes perspektīvu nākotnē. Vides pakalpojumu nozare ietver atkritumu apsaimniekošanu, telpu uzkopšanu, teritoriju un ceļu uzturēšanu, kā arī citus sabiedrībai noderīgus un vajadzīgus pakalpojumus.

“Clean R” ir liels darba devējs, kurš darba pieteikumus no potenciālajiem darbiniekiem (CV un motivācijas vēstuli) pieņem vienmēr. Pat, ja uzņēmums nevar piedāvāt iespēju uzsākt darbu nekavējoties, visi pieteikumi tiek iekļauti datu bāzē. Brīvas darbavietas pašlaik ir uzkopšanas jomā – “Clean R” ir nepieciešami telpu uzkopšanas speciālisti, sētnieki un apkopēji. Plašāka informācija par aktuālajām vakancēm ir pieejama mājas lapas vakanču sadaļā.

Priekšrocība darbam “Clean R” ir elastīgs darba laiks, kas īpaši svarīgi ir tiem cilvēkiem, kas plāno darbu apvienot ar strādāšanu otrā darba vietā vai studijām. Trešā grupa ir māmiņas, kas vēlas veltīt vairāk laika ģimene, tāpēc nevar strādāt pilnu darba dienu. Ņemot vērā, ka uzņēmums sniedz pakalpojumus Rīgā un dažādos Latvijas reģionos, pastāv iespēja piemeklēt darba vietu pēc iespējas tuvāk mājām.

Atsaucīgs kolektīvs, stabils atalgojums, kā arī iespēja profesionāli augt un pilnveidoties – tās ir tikai dažas no darba “Clean R” pievilcīgajām pusēm. Darbs sociāli atbildīgā uzņēmumā arī nozīmē, ka par darbiniekiem tiek maksāti visi nodokļi, nodrošinātas visas sociālās garantijas, ko paredz spēkā esošā likumdošana. Tāpat visi “Clean R” darbinieki tiek apdrošināti pret nelaimes gadījumiem jau no pirmās darba dienas. Noslēdzoties pārbaudes laikam, darbiniekiem ir tiesības uz veselības apdrošināšanas polisi saskaņā ar uzņēmumā noteikt kārtību. Ne mazāk vilinoši ir pārējie bonusi, kas pienākas “Clean R” darbiniekiem – pabalsti bērnu piedzimšanas gadījumā un noslēdzot laulību, dāvanas “apaļās” jubilejās u.c. Nobeigumā vērts uzsvērt, ka darbs “Clean R” ir iespēja ar savu darbu veidot Latviju par zaļāko un tīrāko valsti pasaulē. Tas ir tā vērts! Piesakies!

Par “Clean R”

“Clean R” ir vides pakalpojumu nozares līderis Latvijā. Uzņēmums nodarbina vairāk kā 1300 darbiniekus un nodrošina plašāko reģionā pieejamo vides pakalpojumu klāstu. Klientu skaits pārsniedz 30 000. “Clean R” piedāvā gandrīz 40 pakalpojumus tādās jomās kā atkritumu apsaimniekošana, privāto un publisko īpašumu uzturēšana, tostarp telpu un ēkām piegulošo teritoriju uzkopšana, labiekārtošana, kā arī ceļu un koplietošanas teritoriju tīrīšana. Kopš 2014. gada “Clean R” ir 100% Latvijas kapitāla kompānija. 2014. gadā uzņēmums strādāja ar 17,8 miljonu apgrozījumu.

 

Plašāka informācija:

Kaspars Līcītis,

“Clean R” preses sekretārs

Tālrunis: +371 29660003

E-pasts: kaspars.licitis@cleanr.lv