Lāčplēša kausu izcīna komandas “Červonka” volejbolisti

Lāčplēša kausu izcīna komandas “Červonka” volejbolisti

Daugavpils novada tradicionālo Lāčplēša kausu MIX komandām izcīna Vecsalienas pagasta komandas „Červonka” volejbolisti.

9.novembrī Sventes vidusskolas sporta zālē notika Daugavpils novada tradicionālā starpnovadu SIA „Lat Topo” kausa izcīņa volejbolā MIX komandām, veltīta Lāčplēša dienai ar 4 komandu piedalīšanos.

Uzvarot visās spēlēs un zaudējot tikai vienu setu ar 8 izcīnītājiem punktiem, 1. vietu izcīnīja Vjačeslava Moskaļenko trenētā Vecsalienas pagasta komanda, kuras sastāvā zelta medaļas izcīnīja Kaspars Orbidāns, Jevgēnijs Gridasovs, Igors Asčuks, Ruslans Jefimovs, Irina Iļjina, Dmitrijs Lavrenovs, Iļja Moskaļenko un spēlējošais treneris Vjačeslavs Moskaļenko. Otro vietu ar 5 punktiem izcīnīja tradicionālie Lāčplēša kausa dalībnieki – Līvānu novada volejbolisti un trešajā vietā – pagājušā gada kausa ieguvēji – Līksnas pagasta komanda ar 4 punktiem. Laukuma saimnieki, Sventes pagasta komanda, bija ļoti viesmīlīga, un ar izcīnīto 1 punktu ierindojās ceturtajā vietā.
Par turnīra labākajiem spēlētajiem žūrijas komisija atzina Ruslanu Jefimovu no Vecsalienas, Danu Kirilovu no Līvāniem, Dmitriju Meinertu no Līksnas un Ingu Mukāni no Sventes pagasta komandas.

Dalībniekus sveica, piemiņas kausus, medaļas un diplomus pasniedza novada domes deputāts un SIA „LatTopo” darbinieks un sacensību dalībnieks Jevģēnijs Gridasovs un novada Sporta nodaļas vadītājs Eduards Lihoveckis.

Informāciju sagatavoja:
Eduards Lihoveckis