Vecsalienas pagasta svētki

27.oktobrī Vecsalienas klubā notika Vecsalienas pagasta svētki.

Plkst. 14.00 zālē jaunieši sagaidīja viesus no Medumu pagastā, kopā ar jaunatnes lietu speciālisti Diānu Mikulāni lai kopā pavadītu laiku radošajā darbnīcā. Tur tika nolemts, ka jaunieši uztaisīs taureņus origami gaumē un izrotās. Pēc radošajām darbnīcām sporta pasākumu organizators Jevgeņijs Gridasovs piedāvāja jauniešiem sporta stafetes, un spēles.

Plkst.20. 00 klubā sākās svinīgā daļa,  kuru vadīja Rita Piščika un Diāna Aleksejeva. Programmā piedalījās Salienas pagasta sieviešu vokālais ansamblis “Melodija” un Baltkrievijas kultūras centra ansamblis  “Spadčina”.Pasākumā laikā tika atzīmēti pagasta aktīvākiem iedzīvotāji, kuri piedalījās Daugavpils novada dienās: Zenta Koļesņikova, Zoja Aleksejeva, Žanis Sproģis, Žanis Šaršuns.

Ar nelielajām balvām tika apbalvoti arī jaunie vecāki. Šogad mūsu pagastā piedzima 5 bērni.

Tika atzīmēti mednieku kolektīva “Skrudaliena” mednieki, par palīdzību pasākumā organizēšanā, komunālais dienests, un pagaidu algotu sabiedrisko darbu pārstāvji.

Klubā arī notika 2 izstādes. Jeļena Potrjasova piedāvāja interesentiem iepazīties ar  lieliskām ziepēm, Zoja Aleksejeva parādīja savus adītos izstrādājumus

Pēc koncerta viesiem tika piedāvāta “šurpas” degustācijā un tējas tasīte ar pīrādziņiem.

Liels paldies visiem, kas piedalījās pasākuma organizēšanā.